Typ gry
System rankingowy
Grupowanie
Wszystkie turnieje szachowe w Serbii
Znaleziono 33 turniejów
2024
08.09 - 29.09
niedziela
BACKA LIGA SUBOTICA 2024 Rounds 6-9
BACKA LIGA SUBOTICA 2024 Rounds 6-9
KLASYCZNEFIDE+1 Grupy
Serbia
2024
08.09 - 29.09
niedziela
BANAT - jug 2024 6-9
BANAT - jug 2024 6-9
KLASYCZNEFIDE
Serbia
2024
08.09 - 29.09
niedziela
BANAT - sever 2024 Rounds 6-9
BANAT - sever 2024 Rounds 6-9
KLASYCZNEFIDE
Serbia
2024
08.09
niedziela
Memorijal Jelene Stojanovic 2024
Memorijal Jelene Stojanovic 2024
SZYBKIEFIDE
City of VršacCity of Vršac, Serbia
2024
08.09 - 29.09
niedziela
MOL Subotica 2024 6-9
MOL Subotica 2024 6-9
KLASYCZNEFIDE
City of SuboticaCity of Subotica, Serbia
2024
08.09
niedziela
NSK blic 08.09.2024.
NSK blic 08.09.2024.
BLITZFIDE
Novi SadNovi Sad, Serbia
2024
08.09 - 29.09
niedziela
SEVERNO-BACKA LIGA 2024 6-9
SEVERNO-BACKA LIGA 2024 6-9
KLASYCZNEFIDE
City of SuboticaCity of Subotica, Serbia
2024
08.09 - 03.11
niedziela
TRECA LIGA BEOGRADA ZA 2024. GODINU
TRECA LIGA BEOGRADA ZA 2024. GODINU
KLASYCZNEFIDE+2 Grupy
Stari Grad Urban MunicipalityStari Grad Urban Municipality, Serbia
2024
09.09
poniedziałek
KULA Cuger 09.09.2024.
KULA Cuger 09.09.2024.
BLITZFIDE
Serbia
2024
09.09
poniedziałek
NSK blic 09.09.2024.
NSK blic 09.09.2024.
BLITZFIDE
Novi SadNovi Sad, Serbia
2024
14.09
sobota
Skorenovac Open 2024 - najmladji
Skorenovac Open 2024 - najmladji
SZYBKIEFIDE
Kovin MunicipalityKovin Municipality, Serbia
2024
14.09
sobota
Skorenovac Open 2024 - srednjoskolci
Skorenovac Open 2024 - srednjoskolci
SZYBKIEFIDE
Kovin MunicipalityKovin Municipality, Serbia
2024
14.09
sobota
Skorenovac Open 2024 - stariji decaci
Skorenovac Open 2024 - stariji decaci
SZYBKIEFIDE+2 Grupy
Kovin MunicipalityKovin Municipality, Serbia
2024
15.09 - 10.11
niedziela
Liga SS Pomoravskog okruga za 2024. godinu
Liga SS Pomoravskog okruga za 2024. godinu
KLASYCZNEFIDE
JagodinaJagodina, Serbia
2024
15.09 - 17.11
niedziela
Prva Macvanska liga 2024
Prva Macvanska liga 2024
KLASYCZNEFIDE
TrbosiljeTrbosilje, Serbia
2024
15.09 - 27.10
niedziela
Sumadijska liga 2024
Sumadijska liga 2024
KLASYCZNEFIDE
Topola MunicipalityTopola Municipality, Serbia
2024
15.09 - 27.10
niedziela
Šumadijska liga 2024
Šumadijska liga 2024
KLASYCZNEFIDE
KragujevacKragujevac, Serbia
2024
16.09
poniedziałek
NSK blic 16.09.2024.
NSK blic 16.09.2024.
BLITZFIDE
Novi SadNovi Sad, Serbia
2024
21.09
sobota
Grand-prix u ubrzanom sahu No 8-2024
Grand-prix u ubrzanom sahu No 8-2024
SZYBKIEFIDE
Stari Grad Urban MunicipalityStari Grad Urban Municipality, Serbia
2024
23.09
poniedziałek
NSK blic 30.09.2024.
NSK blic 30.09.2024.
BLITZFIDE+1 Grupy
Novi SadNovi Sad, Serbia