Typ gry
System rankingowy
Grupowanie
Wszystkie turnieje szachowe w Polsce
Znaleziono 411 turniejów
2024
08.09
niedziela
CZTERY PORY ROKU - LATO
CZTERY PORY ROKU - LATO
SZYBKIE
SulechówSulechów, Poland
2024
08.09
niedziela
Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski... dzików (OP+SL) - C11
Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (OP+SL) - C11
KLASYCZNEFIDE+5 Grupy
UstrońUstroń, Poland
2024
08.09
niedziela
III Piekielne Grand Prix - 4 Turniej
III Piekielne Grand Prix - 4 Turniej
INNE
UstrońUstroń, Poland
2024
08.09
niedziela
Turniej Szachowy z okazji 25-lecia PKS Wiatrak
Turniej Szachowy z okazji 25-lecia PKS Wiatrak
SZYBKIE
BydgoszczBydgoszcz, Poland
2024
08.09
niedziela
V Otwarty Turniej Szachowy im. Kazimierza Bubuli gr A OPEN
V Otwarty Turniej Szachowy im. Kazimierza Bubuli gr A OPEN
SZYBKIE+1 Grupy
gmina Wiśniowagmina Wiśniowa, Poland
2024
08.09
niedziela
VII Koneckie MINI-Elo - Turniej do lat 14
VII Koneckie MINI-Elo - Turniej do lat 14
SZYBKIE+1 Grupy
KońskieKońskie, Poland
2024
08.09
niedziela
VIII Turniej Szachowy w Ośrodku Wypoczynkowym Krokodyl
VIII Turniej Szachowy w Ośrodku Wypoczynkowym Krokodyl
SZYBKIE
PrzysuchaPrzysucha, Poland
2024
08.09
niedziela
XV Memoriał Szachowy im. Dariusza Lusio ... 024 Grupa A Seniorzy
XV Memoriał Szachowy im. Dariusza Lusio 2024 Grupa A Seniorzy
SZYBKIE+1 Grupy
KosieniceKosienice, Poland
2024
08.09
niedziela
XVII Turniej Szachowy w Chochołowskich Termach JUNIORZY
XVII Turniej Szachowy w Chochołowskich Termach JUNIORZY
SZYBKIE+1 Grupy
ChochołówChochołów, Poland
2024
09.09 - 14.09
poniedziałek
Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski... odzików (WP+ZP) C-13
Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (WP+ZP) C-13
KLASYCZNE+5 Grupy
Poland
2024
09.09
poniedziałek
Jesienne FIDE granie w Hetmanie 2024_A
Jesienne FIDE granie w Hetmanie 2024_A
KLASYCZNEFIDE+1 Grupy
WarsawWarsaw, Poland
2024
09.09
poniedziałek
Mistrzostwa Gminy Żukowo w Szachach TURNIEJ I
Mistrzostwa Gminy Żukowo w Szachach TURNIEJ I
BLITZ
BaninoBanino, Poland
2024
09.09
poniedziałek
Puchar Polski Niepełnosprawnych w szachach 2024
Puchar Polski Niepełnosprawnych w szachach 2024
KLASYCZNEFIDE
NiechorzeNiechorze, Poland
2024
10.09
wtorek
2 Runda X Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
2 Runda X Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
SZYBKIE
SokółkaSokółka, Poland
2024
10.09
wtorek
Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-L... OM w 2025 roku - D11
Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finału OOM w 2025 roku - D11
KLASYCZNE+5 Grupy
Poland
2024
11.09
środa
1054 Szachowa Środa w KKSz
1054 Szachowa Środa w KKSz
SZYBKIE
KrakowKrakow, Poland
2024
11.09
środa
FISCHERA 960 granie w Hetmanie 1_2024
FISCHERA 960 granie w Hetmanie 1_2024
INNE
WarsawWarsaw, Poland
2024
11.09
środa
Internetowe Grand Prix Wadowic - Turniej... : Diament chess.com)
Internetowe Grand Prix Wadowic - Turniej nr 43 (Nagroda: Diament chess.com)
BLITZ
WadowiceWadowice, Poland
2024
11.09
środa
X Turniej kołowy Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk
X Turniej kołowy Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk
KLASYCZNEFIDE+1 Grupy
GdyniaGdynia, Poland
2024
12.09
czwartek
Klub P.Z.Szach. (569 turniej czwartkowy ... mięci P. Wajszczyka)
Klub P.Z.Szach. (569 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
SZYBKIE
WarsawWarsaw, Poland